CAD CAM

CAD / CAM

CAD / CAM (Bilgisayar Destekli Tasarım / Bilgisayar Destekli Üretim) tecrübesi 30 yılı aşkın süredir, cerec (Seramik rekonstrüksiyon) diş uygulamaları, dijital teknoloji industrywide devrim ayak uydurmak yardımcı olur. Diş teknisyenleri inLab ürün ailesi ile açık ve uyumlu CAD / CAM çözümleri yarar. implantoloji ve ortodonti için komple restorasyonlar, cerrahi kılavuzların ve aparat üretimi ile dijital gösterimlerden, Dentsply Sirona bir sürekli dijital iş akışı ile standartlaştırılmış sistem teknolojisini sunuyor. Bu uygulama ve diş laboratuvar daha iyi, daha güvenli ve daha hızlı arasında veri ve bilgi alışverişi yapar.

diş hekimi iyi bir gelecek için donanımlı olmak için – restorasyonlar, implantoloji ve ortodonti: cerec tarafından sağlanan tedavi spektrumu şimdi tedavisinin üç alanlarını kapsamaktadır. CAD / CAM üretilen restorasyonlar oluşturulan ve sadece tek bir ziyaret yerleştirilir ve bizim cerec sistemi fazla 30 yıldır bu özelliği ile eşanlamlı olmuştur edilebilir. Cerec diş hekimi hastaları yaklaşık iki saat içinde en fazla üç adet ile tek diş restorasyonlarında ve köprüler ile chairside tedavi hangi ile sadece bilimsel olarak kanıtlanmış bir CAD / CAM sistemidir.

Ayrıca, Inlab ile CAD / CAM endikasyonları geniş bir yelpazede, malzeme ve kullanıcı dostu uygulamalar mümkün olan en çeşitli garanti açık ve uyumlu tarayıcı, yazılım ve üretim birimleri ile diş laboratuarları sağlar. inLab sisteminin tüm bileşenleri geliştirilen ve üretilen Bensheim, bu yüzden diş teknoloji aşan, aynı zamanda dijital görüntüleme entegre, mükemmel dijital iş akışları sağlamaktadır. Sirona Bağlan Inlab aracılığıyla kullanıcıların dijital gösterim parça konusunda diş hekimleri ile iletişim. Bu nedenle, iş birimi CAD / CAM diş hekimi ve diş laboratuvar arasında mükemmel bir sinerji sunuyor.