İstanbul nöbetçi eczane 

Çoğu zaman eczaneler kapandığında ilaç ihtiyacı hissederiz İstanbulda akşam saatlerinde veya pazar günleri resmi tatil günleri açık eczane bulmak sorun olmaktadır. En güvenli nöbetçi eczane bulma yöntemi İstanbul il sağlık Müdürlüğü’nün nöbetçi eczane bulma rehberidir. Size tavsiyem bugün için nöbetçi eczaneye bulmak istiyorsanız daha fazla oyalanmadan İstanbul il sağlık müdürlüğü wep sitesine gidiniz. Orada nöbetçi eczane bul bölümü var. Dikkat etmeniz gereken İçerisinde bulunduğunuz günü ayı doğru girmek ve bulunduğunuz ilçe yazmaktır en önemli noktaya biraz sonra dinleyeceğim eğer kendi ilçemizde size yakın bir nöbetçi eczane bulamadıysanız size yakın ilçelerin nöbetçi eczane listesine de Bkz. Bulacağınız eczanelerin harita konumunu görmeniz Bu sistem ile mümkün şimdi sıra olduğunuz eczaneye telefon etmekte ve eczanenin yerini ve açık olup olmadığını doğrulamakta bazen eczaneler nöbet değişimi yapabilirler siz gece yarısı gittiğiniz ve açık eczane bulmak için yola çıktığınızda sürprizle karşılaşmamak istiyorsanız mutlaka eczaneyi önce aramanızı tavsiye ederim.

İstanbul nöbetçi diş hekimi 

Gece yarısı başlayan diş ağrıları hepimiz tarafından bilinmektedir. Sizin de diş ağrınız başladıysa biraz sonra yazacağım tavsiyelere uymanız iyi olacaktır.

Diş ağrısı genellikle gece başlar çünkü gece uyaranlar azalır kan dolaşımı özellikle de yaptığınız zaman işler üzerinde basınç yapacak bir şekilde artar. Dişiniz ağrıdığında dikkatlice dişlerinizi fırçalamanız gerekir ağrı hafiflemediyse biraz soğuk suyla çalkalamaya deneyebilirsiniz. Soğuk suda diş ağrınızı geçirmiyor hisse ağrı kesici içebilirsiniz. Bu ağrı kesici her zaman içtiğiniz bir ağrı kesici alabilir ancak aspirin içmeniz Kanınıza sulandırır ve belki de çekilecek olan dişin çekim sonrası aşırı kanamasına neden olur. Yani diş çekiminden önce aspirin içilmesi tavsiye edilmez çünkü aspirin sulandırır eğer aspirin içtiyseniz mutlaka dişhekimine bu konuda bilgi vermeniz gerekir. Peki ağrınız hala geçmediyse ne yapabilirsiniz internetten okuyacağınız ve şimdi üzerine karanfil koymak veya bilimum malzemeler ile dişiyi arap etmek yerine bir nöbetçi diş Acimi olmanızda fayda var unutmayın ki sizin için açık bir diş ekimi mutlaka vardır.

şeyGül