Maltepe Nöbetçi Diş Hekimi

İstanbul şüphesiz Türkiye nin en büyük şehri. Nüfus yoğunluğu nedeniyle başta trafik olmak üzere birçok problem mevcut. İnsanlar zamanlarının büyük bir bölümünü yollarda geçirmek zorunda kalıyor. Konu diş ağrısı olunca ve hele de gece açık nöbetçi dişçi ihtiyacı var ise mesafeler daha da önem kazanıyor.

Yoğun iş temposu içerisinde diş problemleri genellikle ihmal edilen sorunlardır. Diş eti kanaması, soğuk ve sıcak ile diş ağrısı olması büyük diş problemli için erken uyarı sistemi gibi çalışmaktadır. Sorun büyümeden çözüm arayışına girmek gerekiyor. Diş çürüğü ve diş ağrıması gibi yaygın ortaya çıkan problemler erken aşamada giderilmelidir.

MALTEPE AÇIK DİŞÇİ

Diş ağrısı çeken kişi bir an önce ağrıdan kurtulmak ister. Kanal tedavi işlemi uzun süren ve pahalı bir işlemdir. Diş dolgusu ile karşılaştırıldığında hem yapım süresi ve riski daha çoktur. Sorun yaşadığımız dişi mümkün olabildiğince çabuk bir şekilde tedavi etmeliyiz.

Diş tedavileriniz için Maltepe ve çevresinde oturuyor iseniz size tavsiye edebileceğimiz temiz ve güleryüzlü bir klinik var.

Dt. Said YILDIZ

Dt. Fırat TOKTAMIŞOĞLU

Diş Muayenehanesi

Zümrütevler Mah. Mimozacı Sk. No:4A Maltepe/İstanbul

Tel: (0543) 244 45 44

Çalışma saatlerimiz: 10:00 / 24:00

https://www.instagram.com/ftdentclinic/?hl=tr

[contact-form][contact-field label=”İsim” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”E-posta” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”İnternet sitesi” type=”url” /][contact-field label=”Mesaj” type=”textarea” /][/contact-form]

Hakkımızda
Nöbetçi Diş Hekimi olarak İstanbul’un nöbetçi dişçi, nöbetçi diş hekimi, nöbetçi diş doktoru ve nöbetçi diş kliniği ihtiyacını karşılayabilmek için hizmet vermektedir. Konusunda bilgili ve deneyimli hekimlerimizden oluşan kadromuz kanal tedavileri başta olmak zere, Diş Estetiği, Diş Protezi ve Diş Tedavisi uygulamalarını modern diş kliniğimizde stetil şartlarda uygluyoruz.

Hastalarımıza uyguladığımız tedavilerde en temel prensibimiz sterilizasyondur. Tek kullanımlık olarak kullanılamayan tüm el aletleri, ayrıntılı bir temizliğin ardından otoklavda sterilizasyon işlemlerine tabi tutulmaktadır.
Hizmet Bölgelerimiz

24 Saat Açık Dişçi Ataşehir
24 Saat Açık Dişçi Beykoz
24 Saat Açık Dişçi Çekmeköy
24 Saat Açık Dişçi Kadıköy
24 Saat Açık Dişçi Kartal
24 Saat Açık Dişçi Maltepe
24 Saat Açık Dişçi Pendik
24 Saat Açık Dişçi Sancaktepe
24 Saat Açık Dişçi Sultanbeyli
24 Saat Açık Dişçi Tuzla
24 Saat Açık Dişçi Ümraniye
24 Saat Açık Dişçi Üsküdar
24 Saat Dişçi Anadolu Yakası