Etiket: diş

Porselen lamina diş kaplamalar 

Estetik diş hekimliğinde dişlerin şekillerini ve renklerini istenilen ölçüde getirmek amacıyla yapılırlar . Bu işlem yapılırken kişinin estetik ihtiyaçları belirlenir . Yüz şekli, dudak yapısı göz önüne alınarak ideal diş boyutları şekli ve rengi elde edilir. Estetik diş hekimliğinde gülüş tasarımı, diş beyazlatma, diş köşelerini ve uçlarını düzeltme gibi işlemleri destekleyen bu tedavi her geçen gün daha sıklıkla uygulanmaya başlamıştır.

Okumaya devam et
Florya Diş kliniği Küçükçekmece

Diş Hekimliğinde En İyi Teknolojiler

Bir diş kliniğinin teknolojik donanımı teşhis ve tedavi anlamında hekime büyük kolaylık sağlar. Günlük hayatta olduğu kadar diş hekimliği alanında ve teknolojinin hızla yol aldığı bir dönemdeyiz. Teşhis ve tedavi için kullanılan birçok cihaz diş hekiminin işini kolaylaştırdığı gibi daha uzun süre ve daha rahat kullanım sağlayacak daha estetik bir şekilde size hizmet edecek tedavilerin uygulanmasına da imkân tanır.

Okumaya devam et
Estetik Diş

Estetik diş

Gülüş estetiği, işlemi rutin diş temizliği ve koruyucu bakım, estetik diş hekimliği, implant ve ağız ve çene cerrahisini kapsayan ağız ve diş sağlığı uygulamasıdır. Lazer diş hekimliği, dijital röntgen, CAD CAM tarama gibi en son teknolojili cihazlar kullanılarak yapılır. Kullanılan bu teknolojiler sayesinde defalarca gelinmesine gerek kalmadan sadece bir-iki seansta tasarım yapılarak gülüş estetiği işlemi tamamlanabilir.

Okumaya devam et
× Mesai Saatlerinde randevu için